Obituario de yuma az

Teljesítmény mérése

2023.06.03 06:42 RealisticBarracuda99 Teljesítmény mérése

Sziasztok. Erdeklodni szeretnek, hogy akik multinal dolgoznak milyen jellegu teljesitmeny meresuk van?Szamomra nem idegen ez a dolog, eddig kb csak multiknal dolgoztam es mindenhol ez volt, hozza szoktam. Viszont ami a mostani munkahelyemen megy az eleg gaz, illyet nem tapasztaltam meg sehol.
A jelenlegi helyemen (bizonyos okokbol nem neveznem meg) most vezettek be, hogy nezik ki hany percet dolgozik egy nap, ehhez megvan adva egy atlag amit el kell erni minden egyes nap. Ha nagyon ala megyunk ennek a szamnak, akkor minden egyes heten meg kell magyarazni, hogy ez miert tortent.... A problema ezzel az, hogy nem lehet mindent a rendszerbe logolni, tehat a meres az kb nem is a valosagot mutatja es ezzel a vezetoseg is tisztaban van, de nem erdekli oket, ha pedig eltudsz szamolni az idoddel, akkor meg belekotnek mindenbe.
A napi riportban beerkezo osszes feladat egyebkent mindennap keszen van, tehat egy szavuk nem is lehetne. Nem vagyunk lemaradva semmivel, sot elore is dolgozunk. Ezek miatt az elso ember mar benyujtotta a felmondasat es en is elkezdtem keresgelni mast.
submitted by RealisticBarracuda99 to jobshungary [link] [comments]


2023.06.03 06:17 boralingo az önce aptal orospu çoçuğu garson tam karıyı sikicem kapıyı çaldı yemeğimi getirmiş bir de çıkarken kolay gelsin dedi sikim içine kaçtı amk

submitted by boralingo to KGBTR [link] [comments]


2023.06.03 05:25 OptimalCaress Thoughts on Red Eagle Politics' Latest 2024 Prediction? He Usually Uses Either 1/5/10 or 2/5/10 Margins

Thoughts on Red Eagle Politics' Latest 2024 Prediction? He Usually Uses Either 1/5/10 or 2/5/10 Margins submitted by OptimalCaress to YAPms [link] [comments]


2023.06.03 04:58 Darkbetter 2028'de AKP laikliğin savunucusu, muhalefet ise laiklik karşıtı olursa şaşırmam

Bana bu ülkede kafayı yedirten bir numaralı sebep 2010'dan beridir yaşanan eksen kaymaları. Bunun gerçekleşmesini geçtim iki taraftaki seçmenin bunu hemen kabullenişi beni delirtiyor.
Eskiden CHP'nin polikaları neydi, Çözüm Süreci karşıtlığı ve devletteki Gülen yapılanması karşıtlığı. Kılıçdaroğlu adındaki stratejik dehanın eskiden AKPli gazeteler tarafından "Gülen karşıtı, din düşmanı" diye karalanırken, Oktay Usta denen herifin "demokrasi pilavı" gösterisine gidip karşı tarafın eline ilk orada, sonrasında ise KHK vs. ile sürekli malzeme vermesi ve bugün AKP seçmeni tarafından fetöcü olarak bilinmesine; keza BDP/HDP/YSP ile de aynı şeyin PKK konusunda yaşanmasından uzun uzun bahsetmeye gerek yok (gerçi bunda KK daha o zaman bile ağır sıvamıştı ya neyse). Medya 17-25 aralıktan beridir yani 10 senedir serbest değil, bulabildikleri bütün karalama malzemelerini kullanacaklar. Bunu bile bile böylesine gerizekalıca bir şekilde her konuşmada adamlara malzeme vermek hangi kafanın ürünüdür anlamıyorum.
Birisi 2014'te komaya girse ve iki sene sonra, 2016'da uyansaydı çok farklı bir siyasi ortama uyanırdı. Düşünsenize, daha iki sene önce MHP ile ittifak yapmış, yerel seçimlerde ve cb seçiminde ortak aday çıkartmış CHP şimdi HDP ile yakınlaşma içerisinde; Bahçeli ise bugün Herkel ve diğer saz arkadaşlarının Tayyip'e yapmaya çalıştığı fiilleri anlattığı konuşması kadar sert sözler söylemese bile o zaman Tayyip'e CHP genel başkanından daha sert sözler söylerken beraber Tayyip ile resmi bir ittifak kurmuş. Başka bir ülkede olsaydık bu 4 partinin hepsinin bu sert eksen kaymaları yüzünden baraj altı kalması gerekirdi. Daha bir de her şey sadece iki senede gerçekleşiyor. Saçmalık.
O zaman Gezi sırasında "biz ağaç için oradaydık ama olayın darbeye evrildiğini görünce karşı çıktık" diyen Demirtaş bugün Tayyip yüzünden hapis yatıyor xDDDDDD üstüne muhalefet lideri bu adamı hapisten çıkartmak için sürekli vaat verdiğinden dolayı seçim kaybediyor xD bu ne lan
Çözüm Süreci'nin arşa çıktığı, tabelalardan TC'nin sökülüp internette bize adımızın yanına WC yazılmasının AKP'liler tarafından tembih edildiği yıllarda AKP'liler ile bu konu hakkında tartışırdım. Birkaç tanesi "yav gardaşım sen analar ağlasın mı istiyon" gibi savunmalar yapsa bile çoğu haklı olduğumu belirtir bir şekilde omuzlarını silker ancak sonrasında "Haklısın ama Tayyip'ten başka oy verilecek adam mı var" derdi. Bugün etrafımda AKP'li hiç kimse yok, ama beni bulsalar ve aynısını bana yapsalar ben de omuz silkip "Haklısın ama Tayyip'in gitmesinden başka çare mi var" derim. Bugün muhalefetin bütün bu rezilliklere rağmen seçim kazanamamasının haklı bir sebebi yok. Dediğim gibi, ne medyanın ne de oy sayımının adil olmadığı belli, bunu bildiğin halde önlem alamıyorsan öne atılmayacaksın.
2015 seçimlerinde liseliydim, arkadaşlar ile birbirimizi bugünkü ZP ve MP'ciler gibi "Ben reşit olunca Osman Pamukoğlu'na atacam" diye gazlardık. 2017'de herkese "Hayırlı günler" diye seslendik, sonuç mühürsüz oy pusulalarına öküzün trene baktığı gibi bakan muhalefet yüzünden %51 küsür ile evet çıktı. 2018'de internette herkes "İnce İzmir'de milyonluk miting yapmış, bu sefer gidiyorlar !!!1!" diye birbirini gazlarken KONDA anketi yüzünden gidip umutsuzca oy kullandım. 2019'da bu halk bu zamana kadar akıllanmadıysa daha da akıllanmaz diye yine umutsuzca oy kullandım, akşam ise uyumayıp sabaha kadar İmamoğlu'nun peçeteli açıklamalarını dinledim. Aday belli olmadan önce adayın son ana kadar açıklanmama sebebinin gerçekten de aday yıpranmasın diye olduğunu zannettim. Bu seçimde anketlere kandım ve bu sefer kazanacağımıza inanmak gibi bir mallık yaptım, KONDA anketini görünce KK için oy istedim ama sonuçlar tam tersi çıktı. İkinci turda Tayyip'in balkon konuşmasını çekmeyeyim diye sabaha kadar uyumayıp oyumu kullandım, uyandığımda zaten her şey bitmiş durumdaydı.
Artık farklı bir şey denemenin zamanı geldi. Bu sefer son diye diye evle arabayı geçtim döner bile alamaz hale geldik. Ha ama işte bu muhalefetin yeni bir şey denemekten kastı Davutoğlu ve Babacan denen iki AKP eskisinin "ya Lübnan'da çok güzel bir yönetim şekli var, biz şimdi laiklik ilkesini kaldıralım, Alevi illerde Alevi bir İslami yönetim olsun, herkes bulunduğu ildeki çoğunluğun dinine göre yaşasın çok tatlı olmaz mı 🤗" diye bir önerisini değerlendirmek olur; KK buna "🫶" der, Akşener ise az mırın kırın etse de sessizce onay verir, Karamollaoğlu zaten etkisiz eleman, Güntekin Onay mıdır neyse onun ismini bilen bile yok zaten ama o da he der, YSP dışarıdan destek verir. Sonrasında ise RTE bir anda laiklik savunucusu olur, birkaç cılız ses RTE'nin yeniden aday olmasının yasal olmadığını söyler, seçime doğru başörtüsü tartışması yaşanır; seçim sonucunda ise CHP yüzde 25 civarı, İYİP 9-10 arası, MHP 10-11 arası alır ve RTE %52 ile yeniden başkan seçilir. Abartıyorum tabii ama buna olmaz, mümkün değil diyemem. Bu ülke için hiçbir şey saçma değil.
submitted by Darkbetter to Turkey [link] [comments]


2023.06.03 04:08 Scared-Breadfruit909 This true?

This true? submitted by Scared-Breadfruit909 to u/Scared-Breadfruit909 [link] [comments]


2023.06.03 03:41 NolifeOrn mor ve ötesi - Bırak Zaman Aksın

Mor ve ötesi dinleyip de bu albümü dinlemediyseniz dinleyin. Gerçekten underrated bir albümdür ve neden bilmiyorum çok az biliniyor. Eğer bilen varsa hangi şarkı ya da şarkıları seviyorsunuz?
submitted by NolifeOrn to KGBTR [link] [comments]


2023.06.03 02:00 LustLack3r Where to buy Rival-S online?

I recently shot a Rival-S at a shooting range in Knoxville, Tennessee and really enjoyed it. I want to purchase one online and have it shipped to an FFL in Yuma, AZ. Any recommendations for an online store that ships to FFLs?
submitted by LustLack3r to canik [link] [comments]


2023.06.03 01:47 Tengrist_ Ülkeden “dayanamıyorum artık” diye defolmak isteyenlere yazıyorum. Üslubum için üzgünüm ama çok sinirli ve ÜZGÜNÜM!

Yahu arkadaşlar HAYIRDIR??? Hepiniz de Atatürk’ün emanet ettiği cumhuriyetimizden çıkmaya çalışıyorsunuz???? Bakın ben Almanca da ingilizce de biliyorum. Notlarım da çok iyi hacettepedeyim Almanya’ya Avusturya’ya gidebilirim. Annem Almanca babam ingilizce öğretmeni. Türkiye’de bir alman okuluna gittim ve Almanya ilk beni alır başvursam alman kültürüyle büyüdüm Ankara’da etnik Almanların arasında büyüdüm. Erkek arkadaşım da alman Türkiye’de yaşıyor. İstersem beni Almanya’ya götürür ama ben istemiyorum! Arkadaşlar ben sürünmeye razıyım benim gözümü Avrupa doyurmaz vatanı bu zihniyete teslime tetikten sonra! Benim vicdanımı Avrupa susturmaz! Anlıyorum ülke sıkıntılı BEN DE MEMNUN DEĞİLİM ama zaten AKP nin istediği bu!!! Biz çıkalım yerimize mülteciler ve cihatçılar gelsin. Gençler intihar etsin, beyin göçü sürsün. Para ve refah içinde yaşayacağız diye ülkemizi de bu akp zihniyetine teslim etmeyeceğim! AKP bugün Atatürk’ü silemiyor, mecliste o yemini ediyor, şeriatı getiremiyorsa sebebi türkiyede Atatürk’ü 20 yıllık akp ye rağmen yaşatan BİZLERİZ! Atatürk’ü 20 yıllık islamcı zihniyetine rağmen eğer hala yaşayabiliyorsak bunu ülkemizden defolup gitmememize borçluyuz! Merak etmeyin. Bu ülke çok şey yaşadı. Şeriatı getireceğiz diyenler oldu, şeriat bir gün gelecek ya sessiz ya da kanlı diye havlayanlar oldu, ekonominin aynı bu şekilde olduğu zamanlar oldu, sağ-sol kavgaları oldu, darbeler oldu, ayaklanmalar oldu ama ne oldu sonunda??? Atatürk’ün ilkeleri kazandı her defasında! Ama eğer muhalifler pes etseydi taa o zamanlar İran gibi olmuştuk. Atatürk ne dedi: beni silmeye çalışan hainler hep olacak ama beni unutturmayanların mücadelesi sürdükçe başaramayacaklar! Avrupa’da daha rahat yaşayacağız diyerek ülkesinden defolanlara sesleniyorum: ülkenizden defolmak yerine ülkeniz için benim gibi mücadelenizi sürdürün pes etmeyin ki ülkemizden defolup gitmek istemeyelim! Defolarak değil mücadele ederek bu ülkeyi akp ye rağmen yaşanacak hale getirebiliriz! Bu ekonomik kriz en az 2 yıl sürecek. 2 yıl dişimizi sıkmak yerine defolacaksak Avrupalının parasıyla refah içinde yaşamaya o zaman zaten akp amacına ulaşacak. Hani diyoruz ya “bu millet Atatürk’ü haketmedi”. Evet. Ne akp liler ne de “artık dayanamıyorum” diyip ülkeden defolan sözde “laik, cumhuriyetçi, Atatürkçü” gençler Atatürkü haketmedi. Siz de haketmediniz! Akp liler cahil oldukları için ülkeyi bu zihniyete temsile etti! Siz ise “artık dayanamadığınız” için teslim ettiniz! Ulan nankörler! Evet herkesin ekonomik sıkıntısı var! Açlıktan geberiyoruz diye ülkeyi mültecilerle akpye hüdapara yeniden refaha mı teslime edeceğiz??? Anlıyorum sizi! BAKIN BEN DE GENCİM! Aynı dönemden geçiyoruz! Hiçbirimizin NE BENİM ne de sizin yüzü gülmüyor. Ama Atatürk ne dedi: umutsuz vakalar değil umutsuz insanlar vardır! Atatürk’ü utandıran gençler defolup gidebilirsiniz biz “gerçek Atatürkçüler” burada kalıp mücadele etmeye devam edeceğiz. BİZ VARIZ DİYE ŞERİAT GELEMİYOR AMA SİZ DEFOLDUKÇA AKP GÜÇLENİYOR!!!! Yazıklar olsun hepinize! Gözünüzü Avrupalının parası değil, Türkiye’de (henüz) olmayan Avrupa’nın yaşam koşulları değil, gözünüzü geleceğimiz için umut ve Atatürk ilkeleri doyursun! Atatürk kurtuluş savaşı yaşanırken pes etseydi ülkeyi hainlere teslim etseydi mücadele etmeseydi sizin gibi kaçsaydı DEFOLSAYDI bugün Afganistan gibi olurduk ve siz “yurt dışına nasıl giderim” diye soru soracak kadar insan yerine bile konmazdınız! Avrupa’da insan gibi yaşayabilmek için ülkeden defolacağınıza mücadelemizde beni ve benim gibileri yalnız bırakmayarak burayı TEKRAR yaşanacak hale getirseniz hiç olmazsa gelecekte bir gün Avrupa’ya gittiğinizde gurur duyabileceğiniz bir ülkeniz olur! Burada yaşam daha iyi diye Pakistan’dan Afganistan’dan Arap ülkelerinden buraya gelen mültecilerden ne farkınız var??? VARSA SÖYLEYİN! Tekrar ediyorum evet Türkiye’de yaşamak şu anda göt deliğinde yaşamaktan kötü ama yapacak bir şey yok! Bunu beraber çözeceğiz ama kaçarak değil mücadelemizi SÜRDÜREREK! Akp 20 YILDIR iktidarda olmasına rağmen asıl amacına ulaşmadı! Adam referanduma gidecek kadar oy bile alamadı!! NEDEN??? MÜCADELEMİZ SÜRÜYOR DİYE BAŞKA NEDENİ YOK!!! Eğer bugün avrupa yaşanacak kadar kaliteli bir yerse bunu Avrupa bebeleri ülkeleri için mücadele eden dedelerine borçlu! Ülkemizde kalıp mücadele edelim ki bizim de torunlarımız bugünkü Avrupa bebeleri gibi Avrupa’da değil KENDİ VATANLARINDA onların yaşadığı rahatlığı yaşasın! Avrupa’ya bu demokrasi, bu yaşam kalitesi, bu teknoloji gökten düşmedi. İç savaşlar, devrimler, ayaklanmalar, MÜCADELER yaşandı ve bugünkü halini aldı! Avrupalılar pes etti mi? Hayır! Avrupalılar da bizim akp seçmeni gibi cahil koyunlardı! Ve halk sömürülüyordu! Bir söz vardır: demokrasi verilmez mücadele ederek alınır diye! Avrupalılar ülkeleri için mücadele etmeyi seçerken siz kaçmayı seçiyorsunuz! Eğer bir gün ülkemiz ne kadar kötü olursa olsun (ki önümüzdeki 2 yıl daha kötü olacak) ülkemizden göç etmek istemezsek işte o zaman avrupa ülkeleri ve avrupa insanı kadar gelişmiş oluruz! Onlar bu günlere sizin gibi kaçarak değil benim gibiler gibi mücadele etmeye pes etmeyerek geldi!
submitted by Tengrist_ to Turkey [link] [comments]


2023.06.03 01:38 SpencerFSA Give your feedback on proposed changes to Sun Shuttle routes 412 & 413

Give your feedback on proposed changes to Sun Shuttle routes 412 & 413

https://preview.redd.it/8lr50f5z1p3b1.png?width=656&format=png&auto=webp&s=91e13dc1d8389b48b78f86c42ae5f384f7a7184a
Public Feedback Hearings:
Friday, June 9 at 5 P.M. Nanini Library located at 7900 N. Shannon Road, Tucson, AZ 85741
Thursday, June 15 at 5 P.M. Wheeler Taft Library located at 7800 N. Schisler Drive Tucson, AZ 85743
Survey: surveymonkey.com/SS0623
412:
Route turns right onto La Canada Drive then left onto Orange Grove Road. Route will be renamed to Thornydale/Orange Grove. The stops at River & La Cholla and River & Shannon will be discontinued.
New Stops:
La Canada/Roller Coaster
La Canada/Sunset (La Cima Middle School)
La Canada/Rudasill
La Canada/Orange Grove
Orange Grove/La Cholla (Northwest Medical Center & Lee Lee Plaza)
Orange Grove/Mona Lisa
All other stops and routing stays the same.

413 Option 1:
Route starts at Shannon & Ina, taking Shannon north with stops at Pima Community College and more. The route then turns right onto Magee Road, turns right onto La Cholla Blvd and turns right again onto Ina at Foothills Mall to complete the loop. Route heads west along Ina, turning left onto Interstate 10. The Stop at the Arizona Pavilions is discontinued.
After the stop at Rillito Vista Park, Route heads west along Tangerine/Tangerine Farms Road. Route turns right onto Moore Road, left onto Sandario Road, right onto Barnett Road, left onto Civic Center Drive at the Marana Municipal Complex, left onto Lon Adams Road, left onto Grier Road and left again onto Marana Main Street at the Marana Health Center. The Stop at Sandario & Grier is discontinued.
Stop List:
Shannon/Campus Park (Pima Community College Northwest)
Shannon/Magee (Northwest YMCA Entrance)
Magee/Mona Lisa (Northwest YMCA Park)
La Cholla/Foothills Mall Drive (Foothills Mall & La Cholla Commercial Center)
La Cholla/Ina
Ina/Omar (Catalina Canyon Apartments)
Ina/Crystal Cave
Ina/Shama Wing
Ina/Shannon (Plaza Sonora & Heritage Plaza)
Ina/Domain3201 Apartments
Ina/Camino De La Tierra
Ina/Meredith (Gold Canyon Plaza, Embassy Plaza & Regency Plaza @ Thornydale Road)
Ina/Oldfather
Marana CenteTucson Premium Outlets (Tucson Premium Outlet Mall)
Rillito/Rillito Vista Park
Tangerine/Midfield
Tangerine Farms/Morningtide
Tangerine Farms/Lon Adams & Heritage Park (Gladden Farms Community Park)
Tangerine Farms/Sandby Green
Tangerine Farms/Gladden Farms & Heritage Park (Gladden Farms Elementary School)
Tangerine Farms/Alora
Tangerine Farms/Moore
Sandario/Thomas Arron
Civic CenteMarana Main (Marana Health Center & Marana Municipal Complex)
Lon Adams/Grier (Marana Middle School)

413 Option 2:
Route starts at Shannon & Magee, heading south on Shannon. The route then turns left onto Ina, left onto La Cholla passing the Foothills Mall, then left onto Magee. The route 413 would then continue along Magee as it continues into Cortaro Farms, eventually turning right onto Camino De Oeste. The route turns left onto Bald Eagle Avenue, and then turns left onto Linda Vista heading to the Tucson Premium Outlet Mall. The stops at the Arizona Pavillions and Regency Plaza at Ina & Thornydale are discontinued.
After the stop at Rillito Vista Park, Route heads west along Tangerine/Tangerine Farms Road. Route turns right onto Moore Road, left onto Sandario Road, right onto Barnett Road, left onto Civic Center Drive at the Marana Municipal Complex, left onto Lon Adams Road, left onto Grier Road and left again onto Marana Main Street at the Marana Health Center. The Stop at Sandario & Grier is discontinued.
Stop List:
Ina/Shannon (Plaza Sonora & Heritage Plaza)
Ina/Shama Wing
Ina/Crystal Cave
Ina/Omar (Catalina Canyon Apartments)
La Cholla/Ina
La Cholla/Foothills Mall Drive (Foothills Mall & La Cholla Commercial Center)
Magee/Mona Lisa (Northwest YMCA Park)
Shannon/Magee (Northwest YMCA Entrance)
Shannon/Campus Park (Pima Community College Northwest)
Magee/Jensen (Casas Del Oro Norte)
Cortaro Farms/Magee & Shannon
Cortaro Farms/Wheatfield (Casas Adobes Country Club Estates)
Cortaro Farms/Paseo Del Rancho Escondido (Legacy Traditional School - Northwest Tucson)
Cortaro Farms/Thornydale (Cortaro Plaza)
Cortaro Farms/Bayou
Cortaro Farms/Oldfather
Cortaro Farms/Star Grass (Cortaro Farms Elementary School)
Camino De Oeste/Hardy
Camino De Oeste/Doria
Camino De Oeste/Lattimore
Bald Eagle/Cheetah
Bald Eagle/Overton
Bald Eagle/Waterbuck
Bald Eagle/Linda Vista
Linda Vista/Hartman
Marana CenteTucson Premium Outlets (Tucson Premium Outlet Mall)
Rillito/Rillito Vista Park
Tangerine/Midfield
Tangerine Farms/Morningtide
Tangerine Farms/Lon Adams & Heritage Park (Gladden Farms Community Park)
Tangerine Farms/Sandby Green
Tangerine Farms/Gladden Farms & Heritage Park (Gladden Farms Elementary School)
Tangerine Farms/Alora
Tangerine Farms/Moore
Sandario/Thomas Arron
Civic CenteMarana Main (Marana Health Center & Marana Municipal Complex)
Lon Adams/Grier (Marana Middle School)

This poster has no affilation with Sun Tran. I'm simply a 16-year-old that likes riding the bus.
412 Proposed Routing
413 Southern Proposed Routings
413 Northern Proposed Routing
submitted by SpencerFSA to Tucson [link] [comments]


2023.06.03 01:32 Ambitious-Garbage387 Álmomban maszturbálok és ez rányomja a bélyegét a kapcsolatomra.

Több mint 10 éve élek a férjemmel akivel teljes mértékben harmóniában élünk, viszont kb 3 éve néha álmomban maszturbálok amire ő mindig felkel és zavarja, mert olyan mintha ébren lennék csak a szemem csukva van. Pl ha felém fordul abbahagyom meg ilyesmi. Már általában beszélek is közbe és olyan is elhangzik, hogy szeretlek és más kedveskedő mondatok ami miatt ő azt gondolja, hogy van valakim meg, hogy ki akarom hagyni a mókából. Sajnos a munkarendje és a gyerekek miatt kevesebb időt tudunk egymásra fordítani mint pl 5-6 évvel ezelőtt, de igyekszünk nem elhanyagolni egymás igényeit és nem is érzem azt, hogy hiányozna több együtt töltött huncut idő, szóval értetlenül állok a dolog előtt és próbálom az okát keresni, hogy miért csinálom ezt. Nem tudom, hogy kihez tudok fordulni ezzel a problémával, de szeretnék "leszokni" erről, mert olyankor rettentő fáradtan is kelek reggel. Azt sem akarom, hogy a párkapcsolatom erre menjen rá és félek is, hogy továbbfajul ez pl egy alvajárásig vagy bármi rám és a családomra veszélyes tevékenységbe. Elsősorban, hogy tudnám a férjemnek bizonyítani, hogy tényleg alszok? Másodsorban meg kivel tudnék erről komolyan beszélni aki tanácsot tud adni, hogy megszűnjön ez a tevékenységem?
submitted by Ambitious-Garbage387 to hungary [link] [comments]


2023.06.03 01:09 SpiralingUniverses My personal prediction for the 2024 US election of of June 2nd, 2023(will answer feedback)

My personal prediction for the 2024 US election of of June 2nd, 2023(will answer feedback) submitted by SpiralingUniverses to PresidentialElection [link] [comments]


2023.06.03 00:53 Global-Combination36 takeng weakness off?

takeng weakness off? submitted by Global-Combination36 to shadowofmordor [link] [comments]


2023.06.03 00:52 Global-Combination36 takeng weakness off?

takeng weakness off? submitted by Global-Combination36 to shadowofmordor [link] [comments]


2023.06.03 00:38 Disastrous-Fruit7307 Nem is értem, miért képtelenek felfogni, hogy egy alig pár órát használt koporsót simán tovább lehet passzolni a facebookon

Nem is értem, miért képtelenek felfogni, hogy egy alig pár órát használt koporsót simán tovább lehet passzolni a facebookon submitted by Disastrous-Fruit7307 to szopjatokle [link] [comments]


2023.06.03 00:30 CleanMeringue1336 🫠 best reklám ever 🙏🏼

🫠 best reklám ever 🙏🏼 submitted by CleanMeringue1336 to zoldgyumiguccsi [link] [comments]


2023.06.03 00:23 Unsure_Fry The Aging Senate

submitted by Unsure_Fry to ShittyMapPorn [link] [comments]


2023.06.02 23:59 Fit-Caramel80 Zavar a magasságom

Sziasztok! Fu, előre is elnézést, de most tombolok😅 van egy dolog ami mióta az eszemet tudom a legesleggyengèbb pontom és borzalmasan utálom. A magasságom. 185 cm vagyok. 185. (Száznyolcvanöt) . El nem tudom mondani mennyire gyűlölöm ès konkrétan forr a vérem.
Kb két hete regisztráltam tinderre. Mivel nekem ez fontos szempont, kiírtam a profilomba a magasságom csak a mihez tartás végett,hogy a másik fél is úgy húzzon jobbra hogy ezzel tisztában van, nem árulok zsákbamacskát.
Aha…nem viccelek, megtalálnak ezek a 173-175cm-es palik, de nekem a szemem mint a sasé, már látom a képről, hogy a mellemig érnek max és hiába helyesek/cukik meg szimpatikus a profiljuk automatikusan balra húzom őket. Ma viszont ez a remek magasság ítélő képességem cserben hagyott és bele futottam 2 nálam jóval alacsonyabb srácba. Rám írtak és se szia se semmi…”uh jó magas vagy” , “te tuti feléred a tescoban a felsőpolcot” , meg a kedvencem “hat én 172cm vagyok”😡. Ne most nem azért, de ugye ilyenkor jogosan tehetném fel neki a kérdést, hogy akkorugyanmiazanyádért húztál jobbra?
A hátam legeslegközepére, sőt még talán oda sem kivánom az ilyen jellegű megjegyzéseket. Plane az ellenkező nemtől.
Ja , és akkor vannak a magas 185+ -os palik. Akik ájuldoznak, hogy ők mennyire imádják a magas csajokat, de valljuk be ez egy hatalmas hazugság. Biztos van, de mint a fehér holló,kb. Tőlük a következő megjegyzéseket kapom “mellettem vehetnél fel magassarkút” , “neked nem kéne segiteni pókhálózni” ,”kosaraztál”? (Igen, téged ki). Miért kell mindig megjegyzést tenniük erre???? Lefogadom az 168 cm-es lányoknak nem irjak hogy de pici vagy? (Nem sértésnek szántam)
Az i-re a pontot szerintem a mai nap tette fel ezekkel a kommentekkel, amiket őszintén nem tudok eldönteni, hogy kedves kis csipkelődős poén vagy bullyingolnak? Az előzménye az volt,hogy múlthéten szombaton elmentem pár baráttal szórakozni. A pultnál álltunk, barátnőm kb 175 cm és picit lehajoltam hogy halljam amit mondd majd felnéztem és annyit látok, három srác a pult másik végéről mutogat rám, majd nevetnek.
Eltelik pár perc, kint cigiztünk és kijött az a három srác. (Kb 30-33 evesek) és egy másik pasikkal teli csapathoz csapódtak majd annyit látok, hogy gúnyolódnak rajtam, mint valami debilek, és valószinű az egyik videózott is. Felálltam és zokogva rohantam hazáig. Kb mintha egy ketrecbe lennék bezárva mint valami fura lény és én lennék a cirkuszban a fő attrakcio.
Nők is voltak már felém undokok emiatt de tőlük valamiért nem veszem annyira magamra. 31 vagyok es baromira nem tudtam ezt elfogadni nem tudom hogy lehetne a javamra forditani . Emiatt volt idő hogy pl szórakozóhelyre nem mentem a barátaimmal hónapokig mert kb azt éreztem hogy mindenki engem néz és baromi fullasztó érzés volt.
Volt már hasonló helyzetben valaki? Hogy lehet megbarátkoznom a magasságommal? Nem tudom elfogadni🥺
submitted by Fit-Caramel80 to csakcsajok [link] [comments]


2023.06.02 23:53 toxiicat [USA-NV] [H] BNIB jura z10 black Diamond, BNIB De'Longhi Dinamica Plus [W] PayPal, Local

All are BNIB sealed
https://imgur.com/a/YwBIVT4
Jura Z10 black Diamond $3000 shipped De'Longhi Dinamica Plus $1100 shipped
Prices are fair but don’t be afraid to offer :)
Local to 89015 If anybody in Cali az utah wants to meet half way I’m down
submitted by toxiicat to coffeeswap [link] [comments]


2023.06.02 23:34 DiamondTurbulent4568 Autista a kisfiam, még jobban rettegek

Előzmények itt.
Nagyon köszönöm, hogy ennyien hozzászóltatok az előző posztomhoz. Köszönöm, hogy nem viccelődtetek rajtam, rajtunk és hogy ennyi személyes történetet osztottatok meg velem.
Úgy érzem, újra írnom kell és pontosítanom. Rosszul írtam le a kisfiunk helyzetét, igaz, nem a saját hibámból. Azt írtam az előző posztban, hogy "A fiam IQ-ját normál-magas tartományba mérték, beszél, szobatiszta és ha válogatva is, de eszik, nem kényszeres, nincsenek kitörései, nem agresszív." Egy hete derült ki, hogy ez nincs így, csak mi itthon ezt nem látjuk. Az óvodai gyógypedagógus és pszichológus hívatott be minket, rossz fejlemények miatt. Az óvidában kitörései vannak és agresszív és ez nem új dolog. Ezen a nyomon konzultációt kértünk a szociális fejlesztőtől is, kiderült, hogy ott is ez a helyzet, de bennük fel sem merült, hogy mi ezt ne tudnánk. Az óvodai gyógypedagógus szerint az óvónő azért nem szólt nekünk ezekről az epizódokról, mert meg akart kímélni minket és ő sem tudta, hogy nekünk erről fogalmunk sincs. Tudom, ez nagyon furcsa, de itthon a gyerek szelídebb, van, hogy elpityeredik, de az óvodában és a szociális fejlesztésen nem tudják bevonni csoportos tevékenységekbe, nem követi az óvónő instrukcióit, kiszalad a teremből, nem irányítható. Most ott tartunk, hogy lehet, hogy a gyerek nem integrálható. Sőt, minden megkérdezett szakember ezt mondta. Most az a kilátás, hogy szegregáló óvodába kellene vinnünk, aztán szegregáló iskolába.
Sokat gondolkodtam azon, amiket írtatok és lehet, hogy buta kérdés: azok, akik saját példát hoztak magukról, Aspergeresek? Mert az én fiam ennél érintettebbnek tűnik és teljesen össze vagyok zavarodva. Kapaszkodhatok a ti történeteitekbe? Vagy ezen az érintettségi szinten mik a kilátások?
Nem tudom mit írjak nektek, ez, ami most van, rosszabb mint a gyász, egy leírhatatlan valami. Még egyszer köszönöm a segítségeteket!
submitted by DiamondTurbulent4568 to hungary [link] [comments]


2023.06.02 23:22 Capital_Pepper7634 Azahriah koncert Bp park

Sziasztok
A véleményetekre vagyok kivancsi, nektek hogy tetszett a mai Azahriah koncert a parkban? Elek halok a csavoert de olyan szar volt a hangzás, hogy teljesen elment a kedvem es csak alldogaltam fapofaval☹️ a 25 perc késésről nem is beszelve Tenyleg egy csoda volt most is, az egesz profi volt csak a hang elcseszte. Egyszeruen sokszor meg az alapot se hallottuk, onnan tudtam melyik szam megy hogy enekel a közönség. Nekem nagy csalodas volt ez a BP park, most voltam eloszor de lehet utoljara
submitted by Capital_Pepper7634 to talk_hunfluencers [link] [comments]


2023.06.02 23:05 Electronic_Fall7403 This true?

This true? submitted by Electronic_Fall7403 to u/Electronic_Fall7403 [link] [comments]


2023.06.02 22:59 Kezkremes Egyszer, ha volt, de mégsem volt - Modell mádám 🤡 Maga a romlatlan szépség 🤣 Az örök etalon 😂 Az egyetlen, aki múlhatatlanul SZÉP 🤣 ( Te Vagy A Legszebb!! 😆)

Egyszer, ha volt, de mégsem volt - Modell mádám 🤡 Maga a romlatlan szépség 🤣 Az örök etalon 😂 Az egyetlen, aki múlhatatlanul SZÉP 🤣 ( Te Vagy A Legszebb!! 😆)
Csak kicsit ciki ez az egész 🤣
submitted by Kezkremes to madamekodo [link] [comments]